ta_logo_mv_shad finlipbritlip
Ole valmis nautima tõelist meelelahutust!

 Veel on aega planeerida oma jõulupidu Tallinnas. Meie koostööpartnerid võtavad hea meelega vastu Teie restoranibroneeringud, samal ajal kui meie pakume Teile erinevaid meelelahutusprogramme aja sisustamiseks. Saatest „Köögikubjas“ tuntud staarkokk Juha Rantanen valmistab ette menüü vastavalt Teie soovidele, ning kui soovite elavamat õhtupoolikut, võime Teie sõpruskonnale pakkuda erinevaid tegevusi – sealhulgas ka hokimängu Eesti rahvuskoondise mängijatega.

Loomulikult ei ole see kõik, mida pakume – ainsaks piiriks on Teie kujutlusvõime (ja rahakoti paksus). Näiteks, kas soovite lindistada demo või hoopiski laulu oma poissmeeste õhtu auks, mida – miks mitte – esitada hiljem ka pulmapeol? Võimaldame seda Teile ühes Tallinna helistuudios.

Pakume ka helivõimenduslahendusi, et saaksite korraldada sündmusi nii saalis kui ka vabas õhus, nii suuremale kui ka väiksemale seltskonnale.

Kui aga soovite korraldada pokkeriturniiri oma sõpradega, pakume omalt poolt nii privaatset keskkonda kui ka professionaalseid pokkeridiilereid, tagamaks Teile parima elamuse.

Samas aga ei paku me teenuseid vaid meestele, vaid mõtleme ka naistele: näiteks on meie valikus ilu- ja osturallipaketid. Meie koostööpartneriteks on parimad ilusalongid, kus peale igapäevaste teenuste pakutakse ka botox’i- ja püsimeigiprotseduure. Sealhulgas sisaldavad ilu- ja ostureisipakettide hinnad kohapealset transporti ja giidi – et saaksite teenuseid muretult nautida!

 

Võimalusi on palju – Teie vaid edastage meile oma soovid! Logistika ja meelelahutus on olnud minu ettevõtlusvaldkonnaks 1992. aastast. Minu klientideks on sealhulgas olnud endine Soome president Tarja Halonen ja Vormel-1 maailmameister Kimi Räikkönen.

TALLINN ENTERTAINMENT

Giidiga ekskursioonid ja pubirallid

Pokkeriõhtud ja teised eriprogrammid

Kõik broneerimis- ja transporditeenused

Naiste ilu- ja osturallipaketid

KOOSTÖÖPARTNERID

TALLINN ENTERTAINMENT KOOSTÖÖPARTNERID

TALLINN ENTERTAINMENT

PASI RANTANEN

Ettevõtja

Ettevõtja aastast 1992 Erinevate ürituste korraldamine nii ettevõtetele kui ka eraklientidele. Teenused sisaldavad vastavalt vajadusele kõiki meelelahutus-, toitlustus-, broneeringu- ja transporditeenuseid

CONTACT

Võtta kontakti